0 ₺ 0

sepetim

Blog

LASTİĞİNİZİN PATLADIĞINI NASIL ANLARSINIZ ?

LASTİĞİNİZİN PATLADIĞINI NASIL ANLARSINIZ ?

Gönderi Tarihi : 26-05-2024 01:55

Modern araçların çoğunda basıncın çok düşük olduğunu gösteren bir basınç uyarı sistemi vardır. Basınç hızla düşüyorsa, büyük olasılıkla lastiğiniz patlamıştır. Bu da lastik tamir setine ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Basınç uyarı sistemi yoksa, aracınızdaki olağandışı tepkilere dikkat etmelisiniz. Bu tepkiler, şunları içerir: Titreyen direksiyon:..

LASTİK TAMİR KİTİ KULLANIMI KOLAY MIDIR ?

LASTİK TAMİR KİTİ KULLANIMI KOLAY MIDIR ?

Gönderi Tarihi : 26-05-2024 01:50

Lastik tamir setleri tasarımlarımız araçta yer tasarrufu sağlayan, kullanıcı dostu, hafif ve küçüklerdir. Özel taşıma çantaları içerisinde yer alan lastik tamir setlerinin kullanımı da taşınması kadar kolaydır. Herhangi bir beceri, deneyim veya güç gerektirmeden lastiğinizdeki hasarı kolayca onarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken lastik tamir setinin solüsyonunun lastiğ..

PATLAK LASTİĞİ NASIL DEĞİŞTİRECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ ?

PATLAK LASTİĞİ NASIL DEĞİŞTİRECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ ?

Gönderi Tarihi : 26-05-2024 01:41

Bilmenize gerek yok! Lastik tamir seti sayesinde sürücülerin, araçlarının lastiğinin patlaması durumunda lastiği nasıl değiştireceklerini bilmeleri, hantal gereçlerle uğraşmasına gerek kalmadı. Lastik Tamir Setiniz varsa hiçbir beceri veya deneyime gerek kalmadan dakikalar içinde yola devam edebilirsiniz. Patlak lastiğe müdahale etmeden önce yapılması gereken birkaç haz..

AIRMAN ÜRÜNLERİ HER ARAÇ VE MODEL İÇİN UYGUN MUDUR?

AIRMAN ÜRÜNLERİ HER ARAÇ VE MODEL İÇİN UYGUN MUDUR?

Gönderi Tarihi : 25-05-2024 21:28

Lastik Tamir Setleri ve Kompresörlerimiz her araç türü için uygun ve güvenilir bir üründür. Sahip olduğunuz araç; normal, hafif ticari araç, SUV, Off-Road, motosiklet, bisiklet, elektrikli bisiklet sınıfından ise aracınızın markası ne olursa olsun, seti kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. AirMan, Active Tools International tarafından son kullanıcıya sunulan yenilem..

LASTİK TAMİR SETİ NEDİR?

LASTİK TAMİR SETİ NEDİR?

Gönderi Tarihi : 25-05-2024 21:20

Lastik patlaması; sürücülerin yaygın şekilde karşılaştığı beklenmedik bir durumdur. Sürüclerin nerede, nasıl, ne zaman ve hangi koşullarda lastik patlamasıyla karşı karşıya kalacağı belli değildir. Lastik Tamir Setleri; bu belirsiz durumun sürücü ve yolculuğa olan etkisini minimuma indiren güvenilir geçici yol çözümüdür. Lastik Tamir Setleri; kompresör ve sol..

Airman'a Güvenen Otomobil Üreticileri