0 ₺ 0

sepetim

Blog

AIRMAN ÜRÜNLERİ HER ARAÇ VE MODEL İÇİN UYGUN MUDUR?

AIRMAN ÜRÜNLERİ HER ARAÇ VE MODEL İÇİN UYGUN MUDUR?

Lastik Tamir Setleri ve Kompresörlerimiz her araç türü için uygun ve güvenilir bir üründür. Sahip olduğunuz araç; normal, hafif ticari araç, SUV, Off-Road, motosiklet, bisiklet, elektrikli bisiklet sınıfından ise aracınızın markası ne olursa olsun, seti kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur.
AirMan, Active Tools International tarafından son kullanıcıya sunulan yenileme pazarı markasıdır. 2002 yılından beri Otomotiv OEM Tier 1 Sistem (global birinci seviye) tedarikçisidir. Active Tools, her yıl otomobil üreticilerine yaklaşık 3 milyon lastik mobilite çözümü sunmaktadır. Tüm araç çeşitlerine uygun kaliteli ürünleriyle kullanıcıya pratik ve güvenilir yol yardımı sağlamaktadır.

VW Grubu, GM Grubu, PSA Grubu, Honda, Ford, Mazda, Subaru, Mitsubishi, Daimler Grubu, Nissan, FCA Grubu, Chery, SAIC, Hyundai, Kia başlıca kullanıcıları arasında yer almaktadır. AirMan, otomotiv üretiminde ki OEM kauçuk parçalarla aynı formüle sahiptir. OE otomobil üreticileri tarafından onaylanan performans ve kaliteyi garanti etmektedir.

Airman'a Güvenen Otomobil Üreticileri