0 ₺ 0

sepetim

Blog

LASTİK TAMİR SETİ NEDİR?

LASTİK TAMİR SETİ NEDİR?

Lastik patlaması; sürücülerin yaygın şekilde karşılaştığı beklenmedik bir durumdur. Sürüclerin nerede, nasıl, ne zaman ve hangi koşullarda lastik patlamasıyla karşı karşıya kalacağı belli değildir. Lastik Tamir Setleri; bu belirsiz durumun sürücü ve yolculuğa olan etkisini minimuma indiren güvenilir geçici yol çözümüdür.
Lastik Tamir Setleri; kompresör ve solüsyondan oluşmaktadır. Basit anlatımla setin temeli; lastiğinizin patlamasına sebep olan cisim çıkartılmadan, nanoteknoloji solüsyonun lastiğe zerk edilmesi ve kompresör sayesinde lastiğin şişirilmesine dayanmaktadır.
Geçmiş dönemlerde lastik patlaması durumlarında tercih, kriko yardımıyla lastik değiştirmek iken; gelişen teknoloji ve verimliliğin artan önemi artık tercihleri çok daha farklı ve pratik yöntem olan Lastik Tamir Setlerine çevirdi.
Lastik Tamir Setleri; kompakt muhafaza seçenekleri ile her zaman her yerde sürücülere büyük enerji ve vakit kazancı sağlamaktadır. Önemli olan lastik tamir setinin geçici bir yol çözümü olduğunun unutulmamasıdır. Yola devam ettikten sonra, aracın mutlaka profesyonel destek almak üzere bir servise götürülmesi gerekmektedir.

Airman'a Güvenen Otomobil Üreticileri