0 ₺ 0

sepetim

Blog

PATLAK LASTİĞİ NASIL DEĞİŞTİRECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ ?

PATLAK LASTİĞİ NASIL DEĞİŞTİRECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ ?

Bilmenize gerek yok! Lastik tamir seti sayesinde sürücülerin, araçlarının lastiğinin patlaması durumunda lastiği nasıl değiştireceklerini bilmeleri, hantal gereçlerle uğraşmasına gerek kalmadı. Lastik Tamir Setiniz varsa hiçbir beceri veya deneyime gerek kalmadan dakikalar içinde yola devam edebilirsiniz.
Patlak lastiğe müdahale etmeden önce yapılması gereken birkaç hazırlık vardır. Öncelikle aracı yavaşça yoldan çıkarıp güvenli bir alana park ettiğinizden emin olun. Halka açık yollarda lastiğinizi kontrol ederken ulusal sürüş yasalarına uyun. Aracınızdan çıkarken hem sizin hem de başkalarının güvenliği için güvenlik yeleği giymemiz ve üçgen reflektörü kullanmanız gerekli olabilir. İşlemleri yaparken diğer sürücülerin yanınızdan geçerken dikkatli olmalarını sağlamak için dörtlü flaşörlerinizi açın ve ikaz işaretlerini yola yerleştirin. Bu alanın, kendinizi diğer sürücülerin çarpma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmadan aracın etrafında hareket edebilmeniz için yeterli olması gerekir.
Günümüzde artık araçlar yedek lastik olmadan satılıyor. Bunun yerine, bir kompresör ve bir solüsyondan oluşan Lastik Tamir Seti ile donatılıyorlar. AirMan Alman mühendisliği ve dünya standartlarındaki ISO/TS 16949 ve IATF 16949 sertifikalı üretim kapasitesi sayesinde, dünyanın her yerindeki otomobil üreticilerine yılda yaklaşık 3 milyon lastik mobilite çözümü sunuyoruz. Müşterileri arasında VW Group, GM Group, PSA Group, Honda, Ford, Mazda, Subaru, Mitsubishi, Daimler Group, Nissan, FCA Group, Chery, SAIC, Hyundai Kia yer alıyor.
Lastik Tamir Setleri patlak lastiğiniz için geçici olarak onarım sağlamakta ve yolculuğunuza devam etmenize olanak sağlamaktadır. Kalıcı çözüm için en yakın yetkili satıcı veya servis hizmetine başvurmanız tavsiye edilmektedir.

Airman'a Güvenen Otomobil Üreticileri