Öğrenin ve Keşfedin
Temel Özellikler ve Gerçekler

AirMan lastik tamir takımları ve sızdırmazlık ürünleri basit, etkili ve çok değerli olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı sık sorulan soruları okuyarak ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Solüsyonun Ömrü Nedir?

AirMan lastik solüsyonu için, satın alma tarihinden itibaren minimum 4 yıllık bir raf ömrü ile sağlanır. Çözeltideki aktif bileşenler nedeniyle, etkili olduğundan emin olmak için dolgu macununun süresi dolduğunda değiştirilmesini öneririz.

Solüsyon Janta Veya Lastiğe Zarar Verir Mi?

Kesinlikle hayır. Su bazlı dolgu macunu sert kimyasallar kullanmaz ve lastiğin içinde sertleşmez. Aşındırıcı değildir, toksik değildir ve onarıma izin vermek için kolayca yıkanabilir. Tüm araç bileşenlerini korumak OEM yükümlülüklerimizin bir parçasıdır.

Solüsyon Herhangi Bir Sensörü Etkiler Mi?

Solüsyonlarımız TPMS sistemlerini etkilemez ve dahili veya harici sensörlere zarar vermez.

Tamir Kitlerini Nasıl Bağlarım?

Valf yoluyla lastik tamir takımlarımızın kullanımı çok kolaydır ve yalnızca birkaç adımda bağlanır. Kompresörden gelen Hortum, şişe valfine bağlanır. Şişeden çıkan hortum daha sonra lastiğe takılır.Bu kadar basit!

AirMan Ürünleri Tüm Araçlarda Çalışır mı?

Evet! Aracınızın standart schrader lastik valflerini kullanması koşuluyla, kompresörlerimiz ve solüsyonlarımız mükemmel bir şekilde bağlanacaktır.

Neden Bir AirMan Ürünü Seçmeliyim?

AirMan ürünleri, araç üreticileri tarafından OEM onaylıdır. Bu, ürünlerimizin büyük bir değer sunarken en yüksek kalitede olmasını sağlar.

Solüsyon Birden Fazla Lastikte Kullanılabilir mi?

Lastik sızdırmazlık maddesi yalnızca bir lastikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Solüsyon kılavuzumuzu kullanarak aracınız için doğru ebatta solüsyon şişesini seçin